FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lajmerimet e Gradave...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mussi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 45
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Lajmerimet e Gradave...   Sat Jan 03, 2009 1:24 pm

Ketu do lajmerohen uljet dhe ngritjet e gradave te anetareve Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
mussi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 45
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lajmerimet e Gradave...   Sat Jan 03, 2009 1:40 pm

xenit i ngritet grada ne designer

urime xeni lol! Very Happy Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
mussi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 45
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lajmerimet e Gradave...   Sat Jan 03, 2009 1:41 pm

aHz i ngritet grada ne VIP...

urime aHz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
mussi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 45
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lajmerimet e Gradave...   Sat Jan 03, 2009 1:42 pm

Yronith i ngritet grada ne super moderatore


urime yronith WinkVery Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
mussi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 45
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lajmerimet e Gradave...   Sun Jan 04, 2009 10:41 am

..::Unix::.. I zbritet grada nga admin ne i/e perjashtuar (bann)

Mussi*admin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
mussi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 45
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lajmerimet e Gradave...   Mon Jan 12, 2009 12:25 am

ismajl dhe xonny13 i ngrihet grada ne admin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
mussi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 45
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lajmerimet e Gradave...   Mon Jan 12, 2009 12:26 am

..::Unix::.. i ngrihet grada prap ne admin Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lajmerimet e Gradave...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lajmerimet e Gradave...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmerimet e(forumotion.albanianforum.net)-
Kërce tek: