FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mijëra palë këpucësh shfaqen në autostradë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xonny13

avatar

Numri i postimeve : 227
Registration date : 02/01/2009

MesazhTitulli: Mijëra palë këpucësh shfaqen në autostradë   Mon Jan 05, 2009 3:59 pm


Në autostradën afër Majamit në SHBA janë gjetur me mijëra palë këpucë të një pronari të panjohur, e tani një organizatë bamirësie është paraqitur t’i merr dhe t’ua dërgojë ato banorëve të varfër të Haitit.

Patrulla e trafikut të Floridës ka gjetur të premten në mëngjes mijëra palë çizme, sandale, atlete dhe lloje tjera mbathjesh të shpërndara nëpër autostradë, për shkak të cilave trafiku është dashur të ndalet për disa orë rresht.

Pasi që pronari i tyre nuk është lajmëruar, këpucët e shumta janë zhvendosur në livadhin e afërm dhe do të transportohen për në Haiti, derisa hulumtimi ende vazhdon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mijëra palë këpucësh shfaqen në autostradë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Funn Staff-
Kërce tek: