FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Led Zeppelin album dhe turne pa Plant

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ismajl
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 12
Age : 23
Location : presheva
Registration date : 06/01/2009

MesazhTitulli: Led Zeppelin album dhe turne pa Plant   Thu Jan 08, 2009 1:59 pmLegjendarët e muzikës rok "Led Zeppelin" do të incizojnë një album të ri dhe do të fillojnë turne këtë vit me një vokalist të ri.

Menaxheri i kitaristit Jimmy Page, Peter Mensch, ka konfirmuar se rokerët britanikë do të ribashkohet në mungesë të vokalistit Robert Plant, i cili vazhdimisht ka refuzuar të jetë pjesë e grupit.

Grupi duhet të gjejë një këngëtar, ndërsa anëtarët aktualë të tij janë kitaristi Jimmy Page, basisti John Paul Jones, ndërsa në bateri do të luajë Jason Bonham, djali i ikonës së ndjerë të grupit John Bonham.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Led Zeppelin album dhe turne pa Plant
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmet nga Vip-
Kërce tek: