FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rourke do të luajë te Iron Man

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ismajl
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 12
Age : 23
Location : presheva
Registration date : 06/01/2009

MesazhTitulli: Rourke do të luajë te Iron Man   Thu Jan 08, 2009 2:01 pmMickey Rourke është në bisedime për të aktruar në vazhdimin e radhës së filmit "Iron Man".

Ylli i filmit ‘The Wrestler” dhe aktori Sam Rockwell janë caktuar për role negative në vazhdimin e filmit të Jon Favreau, i cili u bë hit në vitin 2008.

Sipas “Daily Variety “, Rourke është favorit për ta fituar rolin e dilerit rus të armëve, Crimson Dynamo.

Xhirimet e filmit aksionme aktor kryesor Robert Downey Jr. fillojnë këtë pranverë, ndërsa filmi pritet të shfaqet nëpër kinema në verën e vitit 2010.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rourke do të luajë te Iron Man
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmet nga Vip-
Kërce tek: