FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jackson ka jetë deri në verë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ismajl
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 12
Age : 23
Location : presheva
Registration date : 06/01/2009

MesazhTitulli: Jackson ka jetë deri në verë?   Thu Jan 08, 2009 2:03 pm
Ylli i muzikës pop, Michael Jackson, raportohet se ka vetëm edhe gjashtë muaj jetë, pasi vuan nga një sëmundje e pashërueshme.

Një burim i afërt me këngëtarin ka bërë të ditur për mediat amerikane se shëndeti i këngëtarit është vetëm në rënie nga përdorimi i tepruar i alkoolit dhe barnave dhe se më së shumti që mund të jetojë ai është vera e këtij viti.

“Është tragjike. Shëndeti i tij tashmë është seriozisht i kërcënuar dhe do të isha i befasuar nëse ai jeton edhe gjashtë muaj”, ka bërë të ditur burimi.

Muajin e kaluar Jackson i mohoi spekulimet se ai vuante nga një sëmundje vdekjeprurëse, për të cilën mediat shkruan se mund të shmangej vetëm me transplantim të mushkërive.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Jackson ka jetë deri në verë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmet nga Vip-
Kërce tek: