FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lopez: Divorci nuk ёshtё zgjidhje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ismajl
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 12
Age : 23
Location : presheva
Registration date : 06/01/2009

MesazhTitulli: Lopez: Divorci nuk ёshtё zgjidhje   Thu Jan 15, 2009 2:34 pm
Jennifer Lopez edhe njёherё ka hedhur poshtë raportet se ajo do tё ndahet nga burri i saj Marc Anthony, duke thёnё se fundi i martesës “nuk ёshtё njё opsion”

Thashethemet pёr divorc tё dyshes filluan nё dhjetorin e kaluar pasi dyshja e famshme, qё lindi binjakët Max dhe Emme nё shkurt, u vërejtën nё njё varg paraqitjesh publike pa unazat e martesës.

Por, Lopez, 39-vjeçare, thotë se ata nuk janё duke menduar divorcin dhe se dëshiron qё ajo dhe Marc do tё mbeten tё lidhur me njёri-tjetrin.

“Çdo herё qё nuk mbaj unazё, njerëzit mendojnë se jam divorcuar. Divorci nuk ёshtё, dhe kurrë nuk ka qenё, njё opsion”, ka thёnё Lopez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lopez: Divorci nuk ёshtё zgjidhje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmet nga Vip-
Kërce tek: