FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Craig ëndërron Broadwayn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ismajl
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 12
Age : 23
Location : presheva
Registration date : 06/01/2009

MesazhTitulli: Craig ëndërron Broadwayn   Thu Jan 15, 2009 2:35 pm
Ylli i filmit për agjentin sekret James Bond, Daniel Craig, ëndërron që të luajë në një shfaqje të Broadwayt, prandaj ka kërkuar nga producentët e teatrit të New Yorkut që t’ia caktojnë një rol në të ardhmen.

Aktori britanik aktualisht gjendet në Big Apple për promovimin filmit të tij të ri “Defiance”, dhe ka pranuar se do të kishte dëshirë të madhe të vinte në qytet sërish për të aktruar në teatër.

“Do të kisha dëshirë të madhe të aktroj në Broadway. Shpresoj se do të ndodhë në të ardhmen. Është ëndërr e imja që të aktroj në Broadway”, ka thënë Craig.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Craig ëndërron Broadwayn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmet nga Vip-
Kërce tek: