FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferguson 20 milionë për të mbyllur marrëveshjen me Young

Shko poshtë 
AutoriMesazh
XetyMale Numri i postimeve : 1
Location : Ferizaj
Registration date : 04/06/2011

MesazhTitulli: Ferguson 20 milionë për të mbyllur marrëveshjen me Young   Tue Jun 07, 2011 3:34 pm

Bossi i Manchester United, Sir Alex Ferguson pritet ta përfundojë marrëveshjen me Aston Villan mbi Ashley Young 48 orët e ardhshme.

The Daily Mail thotë se Ferguson këtë javë do të nënshkruaj me reprezentuesin Anglez të Aston Villas, me një marrëveshje prej 20 milionë £.

Young u transferua në viti 2007 nga Watford tek Aston Villa dhe mësohet se ai ka nënshkruar kontratë katër-vjeçare me klubin nga Old Trafford dhe tani ai do të ketë rastin të luaj në Champions League.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferguson 20 milionë për të mbyllur marrëveshjen me Young
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Sport-
Kërce tek: