FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dunst: Nuk shqetësohem nёse njerëzit mё kritikojnë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xonny13

avatar

Numri i postimeve : 227
Registration date : 02/01/2009

MesazhTitulli: Dunst: Nuk shqetësohem nёse njerëzit mё kritikojnë   Fri Jan 02, 2009 3:47 pm


Aktorja Kirsten Dunst, e cila ka qenё nё lidhje me rokerin britanik Johnny Borrell dhe aktorin Jake Gyllenhaal, thotë se ajo nuk shqetësohet shumё pёr atё çfarë mendojnë njerëzit pёr veshjen e saj.

Dunst thotë se ajo nuk brengoset nёse ёshtё pjesё e listës sё vipave tё veshur mё sё keqi pasi ajo vishet ashtu diç dëshiron.

“Nuk kam energji pёr t’u shqetësuar nёse njerëzit e kritikojnë mёnyrёn se si unё dukem. Jam e dhёnё pas veshjes dhe kjo ёshtё argëtuese”, ka thёnё aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dunst: Nuk shqetësohem nёse njerëzit mё kritikojnë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmet nga Vip-
Kërce tek: