FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eva Longoria i blen burrit njё bar?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xonny13

avatar

Numri i postimeve : 227
Registration date : 02/01/2009

MesazhTitulli: Eva Longoria i blen burrit njё bar?   Fri Jan 02, 2009 3:47 pm


Aktorja e serisё “Desperate Housewives”, Eva Longoria, raportohet se i ka blerё njё bar burrit tё saj Tony Parker, si dhuratё pёr Krishtlindje.

Longoria ka dashur ta befasojё basketbollistin gjatё periudhave festive dhe i ka blerё njё bar meksikan, qё ёshtё i lokalizuar tre orё nё jug tё Puerto Vallarta.

“Eva e pëlqen atё zonё. Ajo ia kujton asaj ditët e para tё lidhjes me Tony, kur ajo kishte filluar tё dashurohet nё tё. Asaj i pëlqen qё do tё mund tё shkojnë gjithmonë atje dhe tё argëtohen nё bar”, ka thёnё njё burim.

Longoria, 33-vjeçare, tashmё ka nё pronё njё restorant nё Los Angeles tё emërtuar Beso.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Eva Longoria i blen burrit njё bar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmet nga Vip-
Kërce tek: