FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Angelina është si tigër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xonny13

avatar

Numri i postimeve : 227
Registration date : 02/01/2009

MesazhTitulli: Angelina është si tigër   Fri Jan 02, 2009 3:47 pm


Angelina Jolie thotë se tigri është kafsha e preferuar e saj dhe asaj i pëlqen nëse dikush e krahason me tigrin.

Ylli i filmit “Changeling” ka tatuazh të tigrit në shpinën e saj dhe thotë se është nder për të ta thërrasësh: tigër.

“Kafsha ime e preferuar është tigri. Unë e dua sepse është krijesë shumë e pavarur, madhështore dhe përparimtare. Taktika tigrit është sulmi, jo mbrojtja”, ka thënë aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Angelina është si tigër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmet nga Vip-
Kërce tek: