FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Johansson: Jam me fat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xonny13

avatar

Numri i postimeve : 227
Registration date : 02/01/2009

MesazhTitulli: Johansson: Jam me fat   Fri Jan 02, 2009 3:48 pm


Scarlett Johansson thotë se ajo ka arritur sukses falë punës së madhe dhe fatit të madh që ka pasur në jetë.

Aktorja 24-vjeçare pranon se ajo ka qenë shumë me fat që ka arritur ta sigurojë jetesën nga aktrimi, ndërsa në arritjet e saja një rol të madh ka pasur puna dhe mundësitë që i janë dhënë.

“Ndjehem shumë me fat për suksesin që kam arritur, sepse njoh shumë njerëz të talentuar, të cilët nuk e kanë pasur mundësinë të jenë të suksesshëm. Megjithatë, përveç fatit, unë jam një punëtore e madhe dhe mendoj se nëse i ke këto dy gjëra, fatin dhe punën, mund të arrish sukses në karrierë”, ka thënë Johansson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Johansson: Jam me fat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Lajmet nga Vip-
Kërce tek: