FoRuMoTiOn.forumotion.com

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FoRuMoTiOn.forumotion.com

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xeniMale Numri i postimeve : 13
Location : presheva
Registration date : 02/01/2009

MesazhTitulli: FoRuMoTiOn.forumotion.com   Fri Jan 02, 2009 4:49 pm

qe nje design qe e kam ba une ishalla ju pelqen

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
..::UniX::..

avatar

Male Numri i postimeve : 29
Age : 26
Location : Preshewaaa
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Re: FoRuMoTiOn.forumotion.com   Fri Jan 02, 2009 5:00 pm

uve njeri i am imppresed,nice veq vazhdo man se ke shperblim prej ksajne Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
..::UniX::..

avatar

Male Numri i postimeve : 29
Age : 26
Location : Preshewaaa
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Re: FoRuMoTiOn.forumotion.com   Fri Jan 02, 2009 5:14 pm

Man te pergezoj me nje grad Designer se po dishe vallai hallall nqs se nuk e bon nje design gjat ksaj jave te heket grada ok klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
mussi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 45
Registration date : 01/01/2009

MesazhTitulli: Re: FoRuMoTiOn.forumotion.com   Wed Jan 07, 2009 3:22 pm

xeni shkruajti:
qe nje design qe e kam ba une ishalla ju pelqenshume mire xeni weq next Very Happy dhe nje rri aktivv mund te merresh grade me te madh mod ndoshta Very Happy:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumotion.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FoRuMoTiOn.forumotion.com   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FoRuMoTiOn.forumotion.com
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.forumotion.com  :: Dizajn / Design-
Kërce tek: